Інтернет-магазин “FMGroup.com.ua” (далі – інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі-покупець) з іншого боку зобов’язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті, Покупець погоджується з цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на сайті.

Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати цю інформацію у маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

1.3 Реєструючись на сайті, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту, а також в месенджерах Telegram і Viber

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п’ятниця з 10.00 до 19.00), представник Інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення найближчим часом. Якщо замовлення зроблено в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник Інтернет-магазину зв’яжеться з Покупцем найближчим робочий час.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийнято автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв’яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати і доставки.

2.4 Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником Інтернет-магазину.

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати і доставки товарів покупцеві регламентуються розділом “Доставка і оплата”.

3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку буде потрібно більше п’яти робочих днів (з-за особливостей роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і у зв’язку з цим подовження термінів оформлення замовлення, тощо), або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин не бере на себе ніяких зобов’язань по відшкодуванню будь-яких збитків покупця, пов’язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення зв’язавшись з оператором Інтернет-магазину.

4. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість одержуваного товару. Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний замовленню продукт, ми гарантуємо Вам надати належний товар за наш рахунок, за умови не користування продукцією і цілісності упаковки.

5. УМОВИ УГОДИ.

5.1 Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов’язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.

5.2 Інтернет-магазин зобов’язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1 Інтернет-магазин в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

6.2 Інтернет-магазин ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збиток від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.