Ми дуже цінуємо довіру, що надається користувачами, і усвідомлює відповідальність за захист конфіденційної інформації про них. Адміністрація інтернет-магазину “FMGroup.com.ua” (надалі інтернет-магазин) гарантує забезпечення повного збереження даних, отриманих від зареєстрованих користувачів. Вся інформація буде зберігатися в захищеній базі.

Інтернет-магазин гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшла заявки.Особисті відомості та безпека даних:

  • Інтернет-магазин гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні при яких умовах не буде надана третім особам, за виключенням випадків, передбачених чинним законодавством України.
  • При оформленні замовлення в інтернет-магазині вас необхідно зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання користувачеві доступу до спеціальних можливостей.
  • Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити.Для того, щоб забезпечити Вас інформацією інтернет-магазин з Вашої згоди може надсилати на адресу електронної пошти, вказану Вами, інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від них.
  • Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попередження.

Реєструючись та / або здійснюючи замовлення товару, Ви погоджуєтеся з політикою безпеки та захисту інформації.

Отримання персональної інформації:

Для оформлення замовлення на сайті магазину, користувач вносить персональну інформацію, таку як ім’я, прізвище, адреса, телефон і т. п.

Контроль персональної інформації:

Для контролю персональної інформації в системі реалізовані механізми верифікації особистих даних. Відповідальність за будь-які наслідки надання недостовірних даних лежить на користувачі. У разі якщо деякі дані змінилися, Користувач зобов’язаний виправити їх в системі самостійно.

Безпека:

Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який момент без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки із зазначенням дати редакції. Користувач зобов’язаний самостійно стежити за змінами тексту політика безпеки.