Побутова хімія

Чому побутова хімія з Європи більш якісна?

Якісна побутова хімія = на 50% менше зусиль хорошої господині

Чистота і затишок – це те, до чого прагнути кожен власник сучасного будинку або квартири. Підтримка чистоти вимагає щоденного використання побутової хімії, без якої домашній затишок неможливий. Хімічні засоби потрібні для очищення поверхонь в будинку, дезінфекції, миття посуду, підлоги, вікон, килимів, стін і іншого. Для кожного виду матеріалів обробки і предметів побуту потрібна окрема хімія. Придбати необхідні миючі засоби зараз можна в будь-якому магазині – різноманітність марок і видів вражає. Однак не кожен хімічний засіб варто купувати, не побоюючись проблем зі здоров’ям. З цієї причини європейська побутова хімія, якість якої набагато вища, завоювала популярність і стала затребуваною. Чому ж чистячі засоби з Європи більш якісні? Постараємося розібратися.
європейська побутова хімія краще

Яка різниця?

Перш ніж придбати і використовувати побутові засоби, необхідно уважно вивчити склад на упаковці та інструкцію до застосування. Побутову хімію, що містить хлор, сполуки з хлором, фосфати і фосфонати, застосовувати не рекомендується. Хлор здатний викликати алергію, хвороби дихальних шляхів, серця, судин, шкіри і волосся, а також спровокувати рак. Стимулюючи ріст водоростей, фосфати позбавляють водойми кисню, що призводить до вимирання фауни. Негативний вплив ці хімікати надають і на організм людини.

Українські чистячі засоби містять перераховані хімікати, які застосовують для пом’якшення жорсткої води. У нашій країні контроль за використанням цих речовин не здійснюється. На відміну від України, Європа відмовилася від фосфатів і хлору ще в 1987 році. Якісна побутова хімія виробляєтся на основі екологічних речовин, витіснивши шкідливі фосфати і сполуки з хлором. В європейських країнах застосовуються нові технології та обладнання, завдяки яким випускається якісна продукція. Законодавство Європи ретельно контролює виробництво хімікатів для дому і гарантує безпеку використання споживачам. Для цього кожна вироблена продукція проходить тестування і сувору перевірку речовин, що містяться в складі.

Переваги

Крім головної відмінності, побутова хімія з Європи має низку додаткових переваг:

  • співвідношення ціни до якості
  • економічність
  • ефективність
  • відсутність неприємних запахів
  • багатий вибір продукції

європейська побутова хімія кращеЧистяча хімія, вироблена в Європі, часто має високу вартість. Однак витрачені кошти окупаються за рахунок гарантованої якості вмісту, економічності та ефективності. Наприклад, польська побутова хімія володіє вигідною економічністю у використанні. Навіть найбільш брудні поверхні легко відмити невеликою кількістю рідини. Це дозволяє економити на покупці побутової хімії. Не менш важливим критерієм вибору чистячої хімії з Польщі та інших європейських країн є ефективність засобів, здатних вивести складні забруднення. Така хімія впорається з жирними плямами на килимі або меблів, з нальотом іржі, накипом, а також із забрудненням духовки. Чистячі засоби з Європи випускаються без різких, яскраво виражених хімічних запахів. Відрізнити продукцію від неякісної просто – хімія європейського виробництва майже не пахне. Вибір європейських засобів для чищення набагато різноманітніше – в каталогах ФМ Груп можна знайти побутову хімію для кожного виду забруднення.

Купити побутову хімію з Європи за доступними цінами можна на нашому сайті. Детальна інформація про склад і призначення засобу є на сторінці кожного товару. Якщо виникла необхідність дізнатися більше, менеджер сайту з готовністю відповість на питання по обраному товару.

4/5 (3 Reviews)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *