Парфуми

ТОП порад як купити парфуми в онлайн магазині

Купити духи недорого і легко можна не тільки в спеціалізованому магазині...

Парфум – легкий аксесуар, який визначає настрій і доповнює образ. Як вид парфуми завоювали популярність завдяки композиції, яка на 15-20% складається з натуральних екстрактів. Аромат парфуму, виготовленого з таких компонентів, тримається на шкірі і одязі більше 5 годин. При виборі парфумів варто звернути увагу на відмінності – кожен парфум має оригінальний характер. Однак іноді вибирати парфум в магазині втомлює. Перепробувати безліч композицій одночасно неможливо – нюх збивається з-за великої кількості різноманітних запахів. Не кожен охочий може відвідати хороший магазин парфумів або купити елітний парфум по повній вартості. Тому аналоги духів, якість яких відповідає брендовим, простіше придбати в онлайн-магазині.

Як купити? ТОП порад.

Кожна ароматична композиція сформована з природних ароматів. Завдяки поєднанню різних типів формуються нові унікальні запахи. При виборі парфуму в магазині рекомендується дозволити духам вивітритися, тоді композиція повністю розкриється. Але якщо немає можливості орієнтуватись на запах і придбати парфуми в магазині, як купити парфумерію в інтернет магазині?

Кілька порад про те, що варто врахувати при виборі:

 • асортимент
 • мета покупки
 • характер парфуму
 • зовнішній вигляд флакона
 • бренд

Асортимент

купити парфуми у інтернет магазині

Перш ніж купити парфуми онлайн рекомендують вивчити різноманітний асортимент парфумерії та ціни, пропоновані вподобаним інтернет-магазином. На відгуки та коментарі покупців під розглянутим товаром покладатися не варто. Сприйняття кожної людини індивідуально – аромат, приємний одному, не сподобається іншому, тому необхідно вибирати по декількох критеріях.

Мета

Один з параметрів підбору духів – це мета покупки. Визначте для чого потрібна покупка: на вечірку, романтичну вечерю, ділову зустріч, урочиста подія або на кожен день. Характер композиції буде залежати від обраної мети. Для щоденного використання варто підбирати непомітні, нейтральні духи, а для святкового вечора підійде солодкий східний парфум.

Характер

Стиль парфуму і композиція духів – головні аргументи, що впливає на вибір. Фахівці поділяють парфумерію на кілька типів ароматів:

 • свіжий
 • деревний
 • квітковий
 • східний
 • цитрусовий
 • шкіра
 • фужерний

Вибирати парфуми в Інтернеті краще за запахом, що запам’ятався при відвідуванні парфумерного магазину, або за описом, що відповідає цьому парфуму. Романтичність і м’якість проявляє парфум східного і квіткового типу, а активним підійде свіжий, цитрусовий або запах деревини. Ділові люди з твердим характером воліють фужерний парфум з нотами шкіри. Також варто звернути увагу на сезонність духів. Ансамбль із зимовим холодним відтінком відрізняється насиченістю композиції, а літня парфумерія – м’якістю і солодкістю.

Флакон

купити парфуми у інтернет магазині

Ознайомитися з характером духів допоможе і зовнішній вигляд флакона. Свіжа композиція зазвичай міститься в безбарвних флаконах або забарвлених в блакитний відтінок, а квіткові представлені в упаковці теплих тонів. Не зайвим буде розглянути форму флакона. Вигнута і тонка містить легкий, квітковий парфум для жінок, а геометричні елементи натякають на насичені парфуми для чоловіків. Завдяки цим параметрам вибрати відповідний парфум буде простіше.

Бренд

Перед покупкою парфумів через Інтернет варто ознайомиться з інформацією про бренд. Однак віддавати великі гроші за модну упаковку і рекламу не обов’язково. Існує альтернатива – номерна парфумерія. Це копії парфумів, що продаються в онлайн-магазинах без брендового імені, дорогих аксесуарів, у флаконі простої форми і за доступною ціною. Вартість парфумерії формується за популярністю бренду: розробленої упаковки, а також пляшечки. Купуючи номерні репліки, покупець отримує вміст дорогого флакона за собівартістю.

Озброївшись цими порадами, підібрати ідеальний парфум буде нескладно. Після того, як обраний аромат парфумів і бренд, можна приступити до оформлення онлайн-замовлення на сайті.

5/5 (1 Review)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *